
BAPE op een pure running shape voelt nog steeds een beetje gek. En juist daarom werkt deze adidas Adizero EVO SL zo lekker. Geen Superstar of Forum deze keer, maar een snelle runner die ineens ABC Camo in z’n kraag verstopt.
De twee schoenen gaan elk hun eigen kant op. De ene pair pakt blauwe accenten, de andere roze. BAPE houdt de camo relatief klein met details op de lining, veters en kleine panelen. Op de zijkant krijgt één schoen de Three Stripes en de andere de Shooting Star. Dat is precies genoeg chaos zonder dat de EVO SL z’n snelle vorm kwijtraakt.
De stylecode is KJ5751 en de release staat voor 27 juni 2026. Voor adidas is dit een frisse manier om de Adizero-lijn uit de hardloophoek te trekken. Voor BAPE is het een stap weg van de vaste lifestyle-klassiekers. Nice move.